Lastikler ve Paletler

UYGULAMANIZA EN UYGUN BOBCAT LASTİKLERİ VE PALETLERİ

Tüm zorlu uygulamalarınızda performans, güvenilirlik ve nitelikli sonuçlar.

Lastikler

Performans ve güvenlik arayışında olduğunuz tüm çalışma koşullarında, Bobcat lastikleri ile en iyi sonuçları alırsınız.

Nokta-Dönüşlü Mini Yükleyici Lastikleri

Bobcat Nokta-Dönüşlü Mini Yükleyiciler çok farklı koşullarda ve ortamlarda ve çok farklı işlerde kullanılan, anormal değişken makinelerdir. Bu nedenle, tek bir lastik tipi ile bu işlerin hepsi yapılamaz. Doğru lastik seçimi makinenin çekişi, salınımı, aşınması ve toplam performansı açısından önemlidir. Doğru desen, yükseklik, genişlik ve kat sayısına sahip lastikler, çalışma verimliliğine ve maksimum yük kaldırmaya katkı yapar.

...
...

Simetrik konik tasarımı sayesinde ters döndürülebilir cıvatalı ağız bıçakları ile servis ömrü uzatılmıştır. Özel talepler için, kauçuk veya poliüretan ağızlar ürün gamını tamamlar.

Pnömatik Lastikler

Çeşitli çalışma koşullarına ve arazi yapısına uygun sırt desenleri ile, en zorlu koşullarda dahi maksimum performans ve üretkenlik sağlar.

 • Standart-Hizmet ve Ağır-Hizmet tipi istikamet lastikleri, maksimum çekiş ve kendini temizleme önceliği olan yumuşak koşullardan karışık yol-dışı koşullarına kadar çok uygundur ve lastiğin patlama veya hasar görme riski düşüktür.

 • Çok-Yönlü Hizmet lastikleri Bobcat’in gerçek üniversal lastiğidir. Bu agresif, uzun-ömürlü lastik karışık yüzeylerden sert yüzeylere kadar kullanılabilir. Geleneksel lastiklere göre kötü kullanmaya daha elverişli olup, kendisini temizleme özellikleri iyidir. Ekstra derinlikte dişleri ve lastik boşluk oranının yüksekliği, ömrünü uzatır ve yatış süresini kısaltır. Yönsüz sırt deseni takılmasını kolaylaştırır.

 • Sert-Hizmet tipi lastikler, en zorlu ve en dayanıklı Bobcat pnömatik lastikleridir. Zaman zaman “Kaya Lastiği” olarak adlandırılmasının iyi bir nedeni vardır. Ekstra derinlikte dişleri ve yüksek lastik boşluk oranı ile, zorlu araziler için en uygun lastiktir. Yüksek kaliteli ve dayanıma sahip yapısal malzemeleri istisnai bir ömür sunarken, kendisini temizleme özelliği çok iyidir. Yönsüz sırt deseni takılmasını kolaylaştırır.

Dolgu Flex Lastikler

Şayet önceliğiniz patlamaya karşı mutlak direnç ise ve lastik hasarından dolayı yatış bir opsiyon değil ise, Bobcat Dolgu Flex lastikler size bir çözüm sunar. Dolgu Flex lastiklerde operatör konforu açısından titreşimleri emen yanak aralıkları mevcuttur. Her türlü çalışma ve arazi koşullarına uyum sağlamak için değişik desenleri vardır. Lastikler, değiştirme kolaylığı sağlamak için, jantlarına takılmış olarak sevk edilirler.

 • Yol-Dışı Dolgu Flex Standart Hizmet veya Ağır-Hizmet tipi pnömatik lastiklere karşı bir alternatiftir. Bu lastik, optimum çekiş ve patlamaya karşı direncin gerekli olduğu yumuşak araziden karışık araziye kadar oldukça geniş bir ortamda çalışmak için tasarlanmıştır.

 • Sanayi Tipi Dolgu Flex lastik, karışık ve sert yüzey uygulamalarında mükemmel bir sarsıntısız sürüş kabiliyeti sunar. Bu, Bobcat’ in Çok-Yönlü veya Sert-Hizmet tipi lastiklerine karşı patlamaz tip bir alternatiftir.

 • Düz Dolgu Flex. Bu aşırı sert yüzey lastiğinin tek bir amacı vardır – geri dönüşüm veya yol çalışması uygulamalarında maksimum hizmet ömrü. İyi çekiş sağlamak için, sadece beton, asfalt ve benzeri yüzeylerde kullanın.

Buradaki Nokta-Dönüşlü Mini Yükleyici lastik mukayese cetveline bakın.
Ürün gamı hakkında daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? Nokta Dönüşlü Mini Yükleyici Lastik Referans Kılavuzu’ nu indirin.
Teleskopik Yükleyici Lastikleri

Ağır ve yüksek üretim gerektiren işlerde çalışan Teleskopik Yükleyici ve Lastik Tekerlekli Yükleyiciler, önemli ölçüde yüksek performanslı lastiklerinin sağladığı stabilite, denge ve çekiş gücüne dayanırlar. Hasara karşı istisnai direnç, ıslak ve zorlu koşullarda dahi mükemmel çekiş gücü, Bobcat teleskopik makinenizin düzgün çalışması için kritik öneme sahiptir.

...

Dünyanın önde gelen lastik üreticilerinin Bobcat Teleskopik Yükleyicileri için ürettikleri lastik ürün gamı, farklı sırt desenlerinden ve tiplerden oluşur. Her lastik, kullanım amacına tam uyacak şekilde seçilir. Yol-dostu desenlerin uzun-ömür ve konforuna mı ihtiyacınız var yoksa arazide çalışırken maksimum çekişe mi? İster inşaat, isterse ziraat veya atık yönetimi olsun, her uygulama için bir Bobcat lastiği bulabilirsiniz.

Buradaki Teleskopik Yükleyici lastik mukayese cetveline bakın.
Ürün gamı hakkında daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? Teleskopik Yükleyici Lastik Referans Kılavuzu’ nu indirin.
Küçük Belden Kırmalı Yükleyici Lastikleri

Küçük belden kırmalı yükleyiciler büyük meydan okumalar için çok önemlidir. Çim-güvenliği modu çimlerin kesilmesini sınırlar ve çevre düzenlemesi uygulamaları için mükemmeldir. Malzeme elleçleme çalışması sırasında etkileyici bir kaldırma ve manevra kabiliyeti sergiler. Lastik seçenekleri üniversaldır.

...
Küçük Belden Kırma Yükleyiciler iki ana türde gelir:
...
Çim Lastikleri

Çim lastikleri, çok hassas yüzeylerde yüksek salınım özelliği ile bitki örtüsüne minimum hasar verecek şekilde tasarlanmıştır. Ekstra zemin yüzey bilinci gerektiren uygulamalarda yüksek performans sağlarken, çekiş gücü de mükemmeldir. Bu çim-dostu lastikler çimlere ve köklere daha az hasar verirken, kum üzerinde de mükemmeldir.

...
Traktör-tipi Lastikler

Traktör-tipi desen, yol-dışı uygulamalarda ve zorlu arazide çekiş artışı ve iyi temizleme özelliği sağlar. Zeminin bozulmasının dert edilmediği genel pislik ve çamur temizleme uygulamasında ve çok-yüzeyli uygulamalarda iyi sonuç alınır. Bu desen çim zeminler için tavsiye edilmez.

Ürün gamı hakkında daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? Küçük Belden Kırmalı Yükleyici Lastik Referans Kılavuzu’ nu indirin.


Kompakt Lastik Tekerlekli Yükleyici Lastikleri

Zemini daha az hırpalayan bu çok-yönlü makineler, malzeme itme ve kamyon yüklemede veya kar küremede eşit derecede pratiktir. Lastikleri çok farklı senaryolarda eşit performansa ve benzer özelliklere sahiptir.

...
...

Karmaşık ve yaratıcı bu yol-içi ve yol-dışı lastikler düşük direnç oluşturacak şekilde tasarlanmıştır ve dolayısı ile yakıt sarfiyatı düşüktür. Sırt deseni, sahada ve yumuşak arazide daha iyi çekiş için omuz çıkıntıları ile optimize edilmiştir. Büyük orta bloklar bir yandan diş ömrünü uzatırken, sert zeminlerde çalışma sırasında düzgün ve sarsıntısız sürüş sağlar. Çelik kuşaklı yapı, düzgün bir zemin basıncı dağılımı ve diş aşınmasına ilaveten patlamaya karşı en etkili korumayı sağlar.

Ürün gamı hakkında daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? Kompakt Lastik Tekerlekli Yükleyici Lastik Referans Kılavuzu’ nu indirin.

Kauçuk Paletler

Yüksek-performanslı ve dayanıklı kauçuk paletlerle Bobcat ekipmanınızın üretkenliğini maksimize edin. Bu paletler özelikle sizin Ekskavatörünüz veya Paletli Yükleyiciniz için tasarlanmış ve test edilmiştir. Sadece en zorlu ortamlarda çalışacak şekilde tasarlanarak kapsamlı testlerden geçirilmemiş, aynı zamanda makinenin tüm kabiliyetini sergileyen yumuşak sürüş ve çekiş özelliklerini de sunmuştur.

...
İhtiyaç ve tercihlerinize uygun Birinci Sınıf ve Standart kauçuk paletler mevcuttur.

Bobcat Birinci Sınıf Kauçuk Paletler

 • Özellikle Bobcat ekipmanlar için geliştirilmiş ve test edilmiştir.

 • Üstün kalitede kauçuk paletler, seri üretimde kullanılanlar ile eşdeğer.

 • En uzun servis ömrü – uzun süreli inşaat çalışmaları için ideal.

 • Titreşim-azaltma teknolojisi sayesinde, operatör konforu maksimize edilmiştir.

 • Birinci sınıf ekskavatör paletlerine 24 ay veya 2000 saate kadar uzatılmış garanti süresi verilir (Bu süre 36 ay veya 3000 saate kadar uzatılabilir).

Bobcat Standart Kauçuk Paletler

 • Yaşlı makineler, az çalışma saati ve az talep edilen uygulamalar için ideal çözümdür.

 • Birinci Sınıf paletlere karşı ekonomik alternatiftir.

 • Hafifçe uyarlanmış Bobcat onaylı paletler, piyasa fiyatı ile rekabet için geliştirilmiştir.

 • Standart Yükleyici paletlerinde de Birinci Sınıfta kullanılan ayrıcalıklı “C” paterni aynen kullanılmıştır.

 • Ortalama çalışma koşullarında, kullanım şekline göre Standart paletlerin servis ömrü yaklaşık olarak Birinci Sınıf paletlerin servis ömrünün %80’ i seviyesindedir.

Ürün gamı hakkında daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? Kompakt Paletli Yükleyici ve Ekskavatör Palet Referans Kılavuzu’ nu indirin.
...

Hayalinizdeki İş Ekipmanlarına kavuşun

Hasel - Bobcat ile yeni bir dünyaya bakış